RealCraft

Server Minecraft

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-07-19 17:44:28

Youmiko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 5
Punktów :   

Unban Player : Youmiko Hacker mnie zbanował i zabrał mi całe eq!

Unban Player : Youmiko Hacker mnie zbanował i zabrał mi całe eq! To był Hacker a nie Admin! Patrzyłem!
Miał na id (chyba) Riox Zabrał mi całe eq a sie dosyć na męczyłem żeby je zdobyć obrobił mi wszystkie skrzynie... mógł latać otwierać to zamknięte. UN BAN ME pliss
[img][img]
A przedtym było u Hasben kicked for: Groźisz mi? Help! nie zdążyłem zrobić zdjęcia.
Nic nie robiłem siedziałem se na działce a nagle on zaczoł mi obrabiać skrzynie a potem i z plecaka wszystko zabrał.
Napisałem do wszystkich że to hacker a nagle kick...
Ale Ten Server Ma zabezpieczenia...
Jestem se normalnie na swojej działce nagle on Zaczyna mi czyścić wszystkie skrzynie a nagle wszystko z BP.
Proszę o szybką Pomoc.
(Ps. Nie jestem pewien co do nazwy gracza więc najlepiej jagbyście sprawdzili to w changelog.I licze na unban i na oddanie itemków.Wraz z działką domkiem itp. Zajeło mi to dużo czasu żeby to wszystko zdobyć , zrobić.)
Pomocy!

Michał M.

Ostatnio edytowany przez Youmiko (2012-07-19 20:28:03)

Offline

 

#2 2012-07-19 21:26:17

niki69

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Unban Player : Youmiko Hacker mnie zbanował i zabrał mi całe eq!

Szczerze wątpię by taka sytuacja miała miejsce. Zabezpieczenia są. Ale mimo wszystko sprawdzimy to tylko musisz mi podać datę i godzinę kiedy to się stało.

Offline

 

#3 2012-07-20 09:50:04

Youmiko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Unban Player : Youmiko Hacker mnie zbanował i zabrał mi całe eq!

19 lipca 2012 czwartek godz: 16~18 Proszę o informowanie mnie o tej sprawie.
I o jak naj szybszą pomoc.
(PS: Nie przeoczyłem tego tylko nie zauważyłem opcji Odpoowiedź.)


Ja Pier****.
Normalnie co za pomoc.
0 Pomocy czekam trzeci dzień i nic.
...

Jeśli nie umiesz mi sam/a pomóc to napisz do moda , Head Admina kogo kolwiek.

Ostatnio edytowany przez Youmiko (2012-07-21 11:07:22)

Offline

 

#4 2012-07-21 12:15:29

niki69

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Unban Player : Youmiko Hacker mnie zbanował i zabrał mi całe eq!

Zacznijmy od tego drogi chłopcze że 2 dni a spraw jest wiele do załatwiania i wybacz ale nie rzucę wszystkiego i nie zajmę się od razu tobą. Właścicielem jestem ja tak więc nie widzę potrzeby pisać do moda A wracając do twojego problemu. W logach nic nie ma co by potwierdziło twoją wersję a do tego nawet nie ma takiego gracza jak ,,youmiko'' . O tej porze też co niby byłeś było 2 modów. Być może (o ile w ogóle byłeś) bana dostałeś za złamanie regulaminu a ta cała historyjka jest po to by dostać unbana. Tak więc przykro mi ale twój plan się nie udał a unbana nie będzie.

Offline

 

#5 2012-07-21 19:31:51

Youmiko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Unban Player : Youmiko Hacker mnie zbanował i zabrał mi całe eq!

1. Nie wymyśliłem tego.
2. Po Pytaj się  admów czy któryś kiedy kolwiek dał mi bana.
3. Nie miałbym powodu kłamać.
4. Znalazłem lepszy server z normalnymi zabezpieczeniami i normalnymi ludźmi a nie na spawnie wyrzucają diamenty i koniec przyjemności.
5. Server (na początku) mi się podobał ale (niedawno) uświadomiłem sobie że to jest delikatnie i w trzech słowach pice of shit.

(PS: co to ma znaczyć że masz czelność nazywać mnie "Drogi Chłopcze" Chłopcze to ty se możesz mówić do dziecka. Uważasz że jestem dzieckiem bo powiedziałem ja pier****? Po prostu pierwszy raz spotykam się z taką pomocą.)

Ostatnio edytowany przez Youmiko (2012-07-21 19:43:20)

Offline

 

#6 2012-07-21 22:02:46

niki69

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Unban Player : Youmiko Hacker mnie zbanował i zabrał mi całe eq!

Jak już pisałam w logach nie ma w ogóle twojego nicku więc wychodzi na to że Ciebie nawet na naszym serwerze nie było. I nie wiem skąd te wnioski skoro Cię nie było a u nas jest właśnie wiele zabezpieczeń. Jednak nie wszystko da się zabezpieczyć i gdybyś miał może więcej lat lub jakiekolwiek pojęcie o tym to byś zrozumiał. A uważam że ''Drogi chłopcze'' było jak najbardziej słuszne widząc to jak się do mnie odnosisz. Tylko dziecko może pomyśleć że moderator czy też admin z serwera nie ma życia prywatnego i musi rzucić wszystko żeby tylko odpisać na (nierealną według mnie) historyjkę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl