RealCraft

Server Minecraft


#1 2012-07-09 16:11:27

Julia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 1
Punktów :   

Unban dla gracza: Julia

Witam.
Pewnego dnia po długiej nieobecności mojej 9letniej siostry Juli, w domu przybiega do mnie z krzykiem ,że od godziny wyskakuje jej przy wejściu na server RealCraft napis 'REKLAMA' tutaj dowód dla niedowiarków:
http://img16.imageshack.us/img16/9286/beztytuudfl.jpg
Więc chciałbym spytać w jej imieniu bo ona niepisze jeszcze poprawnie po polsku jak 9letnie dziecko które ma moze od 2 miesiecy laptopa mogła by zkopiować adres IP jakiegos innego servera i wklejić na chat RealCraft'a gdyż ona nawet niezna kombinacji CTR+C/CTR+V.

Jeżeli można to chciałbym prosić w imieniu mojej siostry o odbanowanie a w mojim imieniu o podanie dowodu SS/FILMIK/ZAPIS W LOGACH SERVERA.

Licze ,że sprawa zostanie rozwiązana w jak najszybszym tempie bo server jak mówi moja siostra jest 'bardzo fajny'.
Z poważaniem Łukasz K.

Offline

 

#2 2012-07-09 16:21:27

niki69

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Unban dla gracza: Julia

Szanowny Łukaszu K. Twoja 9 letnia siostra została zbanowana przeze mnie. Podała nazwę innego serwera na czacie z prośbą czy by ktoś nie zagrał z nią na innym serwerze. Więc zadam Ci krótkie pytanie: skoro uważa że mój serwer jest ,,bardzo fajny'' to po co reklamuje inny? Przykro mi ale za reklamę jest ban a dziecko powinno byś świadome że za swoje czyny musi ponieść konsekwencje.
Z wyrazami szacunku Marta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl